شرایط ویژه اقساط

شرکت اوج ماندگار مفتخر است شرایط اقساط برای تورهای مسافرتی خود را به صورت اقساط 3 الی 6 ماه ارائه می نماید .

برای برنامه‌ریزی یک سفر کاری، زیارتی، سیاحتی ویا تفریحی مفید و لذت‌بخش، نخستین گام همواره تامین منابع مالی می‌باشد. مطابق آمار وبطور تقریبی هزینه استفاده از یک تور (هوایی) داخلی با کیفیت مطلوب با توجه به مقصد برای هر نفر بین 5 تا 10 میلیون ریال هزینه خواهد داشت. این رقم برای سفر به کشورهای همسایه ایران به میانگین 20 تا 35 میلیون ریال افزایش میابد و برای مقاصد دورتر گاهی به مبلغی در حدود 100 میلیون ریال هزینه برای هر نفر و فراتر از آن نیز خواهد رسید.

از سوی دیگر با درنظر گرفتن بعد خانوار ایرانی (3.6 نفر)، یک خانواده 4 نفره باید حداقل معادل 20 میلیون و حداکثر معادل 100 میلیون ریال برای یک مسافرت معمولی خود هزینه نماید که این رقم معادل یک تا پنج برابر میانگین حقوق و دستمزد کشور(حدود 20 میلیون ریال در ماه) میباشد که این امر انتخاب‌های خانواده‌های ایرانی را به شدت محدود مینماید.

بر همین اساس عظیم‌شهر با هدف گسترش دامنه انتخاب‌های هموطنان گرامی، به ویژه کارمندان و افراد با درآمد ثابت ماهیانه اقدام به عقد قرارداد سرمایه‌گذاری در خدمات گردشگری با آژانسهای مسافرتی نموده است که در چارچوب آن مشتریان این آژانسها میتوانند از خدمات تقسیط تورها و پکیج های مسافرتی را در چارچوب زیر بهره مند گردند:

1- تامین سرمایه جهت خرید تورهای مسافرتی تا سقف مالی دویست میلیون ریال

2- پوشش سرمایه تا سقف P هزینه تور

3- دوره بازپرداخت تا 6 ماه

4- بدون نیاز به ضامن

5- امکان ارایه سرویس کسر از حقوق برای کارمندان رسمی و پیمانی (ویژه سازمانهای طرف قرارداد)

شما نیز همچون هزاران هموطن دیگر میتوانند با استفاده از این خدمات دامنه انتخاب‌های خود را گسترده‌تر نمایید و فرصت کوتاه همراهی با اعضای خانواده خود را به بهترین نحو سپری نمایید. طرح سرمایه‌گذاری در خدمات گردشگری عظیم‌شهر این فرصت را برای شما ایجاد مینماید تا با تقسیط هزینه تور خود، تجربه سفری لذت‌بخش و بدون دردسر را به خود اعضای خانواده خود هدیه نمایید.

طرح سرمایه‌گذاری در خدمات گردشگری :

pic875205210001